Team

Sandra van der Meulen

Directeur
svdmeulen@cbsmelodie.nl  

Michelle de Deugd

Groepsleerkracht
maandag t/m vrijdag
Groep 1-2a - Bekijk groep ›
mddeugd@cbsmelodie.nl  

Esmeralda Saris-de Wilde

Groepsleerkracht
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Groep 1-2b - Bekijk groep ›
esaris@cbsmelodie.nl  

Corinne de Keuning

Groepsleerkracht
woensdag
Groep 1-2b - Bekijk groep ›
cdkeuning@cbsmelodie.nl  

Lisa Keijzer

Groepsleerkracht
maandag t/m woensdag
Groep 1-2c - Bekijk groep ›
lkeijzer@cbsmelodie.nl  

Marjan de Ron

Groepsleerkracht
donderdag en vrijdag 
Groep 1-2c - Bekijk groep ›
mderon@cbsmelodie.nl  

Alyssa Roggeveen

Groepsleerkracht
maandag t/m woensdag
Groep 3 - Bekijk groep ›
aroggeveen@cbsmelodie.nl  

Gerarda de Goeij

Groepsleerkracht
donderdag en vrijdag
Groep 3 - Bekijk groep ›
gdgoeij@cbsmelodie.nl  

Rosemary van der Sluis

Groepsleerkracht
maandag t/m vrijdag
Groep 4 - Bekijk groep ›
rvdsluis@cbsmelodie.nl  

Mariëlle Boers

Groepsleerkracht
woensdag t/m vrijdag
Groep 5 - Bekijk groep ›
mboers@cbsmelodie.nl  

Nicolette van den Berg

groepsleerkracht
maandag en dinsdag in groep 5

woensdag in groep 7
nvdberg@cbsmelodie.nl  

Carmen van der Harst

Groepsleerkracht
maandag t/m vrijdag
Groep 6 - Bekijk groep ›
cvdharst@cbsmelodie.nl  

Angela Hansildar

Groepsleerkracht
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Groep 7 - Bekijk groep ›
ahansildar@cbsmelodie.nl  

Silvia van Doorn

Groepsleerkracht, MT & zorgondersteuning
maandag, dinsdag, woensdag
Groep 8 - Bekijk groep ›
svdoorn@cbsmelodie.nl  

Sandra Kuster

Groepsleerkracht
woensdag en donderdag
Groep 8 - Bekijk groep ›
skuster@cbsmelodie.nl  

Tonny Dekker

Invalleerkracht
Indien nodig
tdekker@cbsmelodie.nl  

Ingrid Louman

Onderwijsondersteuner voor groep 1 t/m 8
maandag, dinsdag en woensdag
ilouman@cbsmelodie.nl  

Maurits van Iersel

Onderwijsondersteuner voor groep 1 t/m 8
woensdag, donderdag en vrijdag
mviersel@cbsmelodie.nl  

Wendy den Dulk

Onderwijsondersteuner voor groep 1 t/m 8
dinsdag, donderdag en vrijdag
wddulk@cbsmelodie.nl  

Alwin Uding

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
dinsdag en vrijdag
auding@cbsmelodie.nl  

Brenda Wiegel

administratief medewerker
dinsdag en vrijdag
bwiegel@cbsmelodie.nl  

Wilma Lieverse

Conciërge
maandag t/m donderdag (tot 13:00 uur)
wlieverse@cbsmelodie.nl  

Tabitha Plomp-Willems

Intern begeleider
maandag, dinsdag en vrijdag
tplomp-willems@cbsmelodie.nl  

Femke Verhoeve

zorgteamlid
maandag en woensdag
fverhoeve@cbsmelodie.nl  

Randy Rhemrev

Vrijwillige conciërge
vrijdag