Team

Sandra van der Meulen

Directeur
svdmeulen@cbsmelodie.nl  

Michelle de Deugd

Groepsleerkracht
ma t/m vr
Groep 1-2a - Bekijk groep ›
mddeugd@cbsmelodie.nl  

Esmeralda Saris-de Wilde

Groepsleerkracht
ma, di, do, vr

Open vacature voor de woensdag, tot oktober juf Esmeralda
Groep 1-2b - Bekijk groep ›
esaris@cbsmelodie.nl  

Marjan de Ron

Groepsleerkracht
Groep 1-2b - Bekijk groep ›
mderon@cbsmelodie.nl  

Miranda Duivenvoorden

Groepsleerkracht
ma & di
Groep 1-2c - Bekijk groep ›
mvduivenvoorden@cbsmelodie.nl  

Naomi Willems

Groepsleerkracht
woe t/m vr
Groep 1-2c - Bekijk groep ›
nwillems@cbsmelodie.nl  

Alyssa Roggeveen

Groepsleerkracht
ma, di, woe
Groep 3 - Bekijk groep ›
aroggeveen@cbsmelodie.nl  

Gerarda de Goeij

Groepsleerkracht
Do & vr
Groep 3 - Bekijk groep ›
gdgoeij@cbsmelodie.nl  

Rosemary van der Sluis

Groepsleerkracht
ma t/m vr
Groep 4 - Bekijk groep ›
rvdsluis@cbsmelodie.nl  

Mariëlle Boers

Groepsleerkracht
ma & di
Groep 5 - Bekijk groep ›
mboers@cbsmelodie.nl  

Tijdelijke leerkracht ivm vervanging

Groepsleerkracht
woe t/m vr
Groep 5 - Bekijk groep ›

Samira Prang

Groepsleerkracht
ma t/m vr
Groep 6 - Bekijk groep ›
sprang@cbsmelodie.nl  

Angela Hansildar

Groepsleerkracht
ma, di, do, vr
Groep 7 - Bekijk groep ›
ahansildar@cbsmelodie.nl  

Ingrid Louman

Groepsleerkracht & Onderwijsondersteuner voor gr 4 t/m 7
ma, di, woe
Groep 7 - Bekijk groep ›
ilouman@cbsmelodie.nl  

Silvia van Doorn

Groepsleerkracht, MT & zorgondersteuning
ma, di, woe, vr
Groep 8 - Bekijk groep ›
svdoorn@cbsmelodie.nl  

Sandra Kuster

Groepsleerkracht
woe, do
Groep 8 - Bekijk groep ›
skuster@cbsmelodie.nl  

Tabitha Plomp-Willems

IB / MT
ma, di, do, vr
tplomp-willems@cbsmelodie.nl  

Wilma Lieverse

Conciërge
ma tot do tot 13:00
wlieverse@cbsmelodie.nl  

Alwin Uding

Docent bewegingsonderwijs
di & vr
Alwin_uding@hotmail.com  

Randy Rhemrev

Vrijwillige conciërge
ma & vr