Team

Sandra van der Meulen

Directeur
svdmeulen@cbsmelodie.nl  

Michelle de Deugd

Groepsleerkracht
maandag t/m vrijdag
Groep 1-2a - Bekijk groep ›
mddeugd@cbsmelodie.nl  

Esmeralda Saris-de Wilde

Groepsleerkracht
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
Groep 1-2b - Bekijk groep ›
esaris@cbsmelodie.nl  

Naomi Willems

Groepsleerkracht
woensdag
Groep 1-2b - Bekijk groep ›

Marjan de Ron

Groepsleerkracht
woensdag t/m vrijdag 
Groep 1-2c - Bekijk groep ›
mderon@cbsmelodie.nl  

Naomi Willems

Groepsleerkracht
maandag en dinsdag
Groep 1-2c - Bekijk groep ›
nwillems@cbsmelodie.nl  

Alyssa Roggeveen

Groepsleerkracht
momenteel met verlof
Groep 3 - Bekijk groep ›
aroggeveen@cbsmelodie.nl  

Gerarda de Goeij

Groepsleerkracht
maandag t/m vrijdag
Groep 3 - Bekijk groep ›
gdgoeij@cbsmelodie.nl  

Nicolette van den Berg

groepsleerkracht
maandag, dinsdag en donderdag 
Groep 3 - Bekijk groep ›
nvdberg@cbsmelodie.nl  

Rosemary van der Sluis

Groepsleerkracht
maandag t/m vrijdag
Groep 4 - Bekijk groep ›
rvdsluis@cbsmelodie.nl  

Mariëlle Boers

Groepsleerkracht
woensdag t/m vrijdag
Groep 5 - Bekijk groep ›
mboers@cbsmelodie.nl  

Tijdelijke leerkracht ivm vervanging

Groepsleerkracht
mandag en dinsdag
Groep 5 - Bekijk groep ›

Samira Prang

Groepsleerkracht
maandag t/m vrijdag
Groep 6 - Bekijk groep ›
sprang@cbsmelodie.nl  

Angela Hansildar

Groepsleerkracht
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Groep 7 - Bekijk groep ›
ahansildar@cbsmelodie.nl  

Ingrid Louman

Groepsleerkracht & Onderwijsondersteuner voor gr 4 t/m 7
maandag, dinsdag, woensdag
Groep 7 - Bekijk groep ›
ilouman@cbsmelodie.nl  

Silvia van Doorn

Groepsleerkracht, MT & zorgondersteuning
maandag, dinsdag, woensdag
Groep 8 - Bekijk groep ›
svdoorn@cbsmelodie.nl  

Sandra Kuster

Groepsleerkracht
woensdag en donderdag
Groep 8 - Bekijk groep ›
skuster@cbsmelodie.nl  

Tabitha Plomp-Willems

IB / MT
ma, di, do, vr
tplomp-willems@cbsmelodie.nl  

Brenda Wiegel

administratief medewerker
dinsdag en vrijdag (tot 12.00 uur)
bwiegel@cbsmelodie.nl  

Wilma Lieverse

Conciërge
maandag t/m donderdag (tot 13:00 uur)
wlieverse@cbsmelodie.nl  

Alwin Uding

Docent bewegingsonderwijs
dinsdag en vrijdag
Alwin_uding@hotmail.com  

Randy Rhemrev

Vrijwillige conciërge
vrijdag