Team

Kajel Singh

Directeur
Maandag t/m vrijdag

 
ksingh@cbsmelodie.nl  

Michelle Geers-de Deugd

Groepsleerkracht
Maandag, dinsdag en vrijdag.
Groep 1-2a - Bekijk groep ›
mgeers@cbsmelodie.nl  

Corinne de Keuning

Groepsleerkracht
Woensdag en donderdag
Groep 1-2a - Bekijk groep ›
cdkeuning@cbsmelodie.nl  

Rowena Rajaram

Groepsleerkracht
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Groep 1-2b - Bekijk groep ›
rrajaram@cbsmelodie.nl  

Ingrid Louman

Groepsleerkracht
Maandag t/m woensdag
Groep 1-2b - Bekijk groep ›
ilouman@cbsmelodie.nl  

Lysette Spaans

Groepsleerkracht
Maandag, dinsdag en donderdag 
Groep 1-2c - Bekijk groep ›
lspaans@cbsmelodie.nl  

Naomi Schamper

Groepsleerkracht
Woensdag t/m vrijdag
Groep 1-2c - Bekijk groep ›

Alyssa Roggeveen

Groepsleerkracht
maandag t/m woensdag
Groep 3 - Bekijk groep ›
aroggeveen@cbsmelodie.nl  

Gerarda de Goeij

Groepsleerkracht
donderdag en vrijdag
Groep 3 - Bekijk groep ›
gdgoeij@cbsmelodie.nl  

Rosemary van der Sluis

Groepsleerkracht
maandag t/m vrijdag
Groep 4 - Bekijk groep ›
rvdsluis@cbsmelodie.nl  

Sandra Kuster

Groepsleerkracht
Maandag t/m donderdag
Groep 5 - Bekijk groep ›
skuster@cbsmelodie.nl  

Nicolette van den Berg

Groepsleerkracht
Vrijdag
Groep 5 - Bekijk groep ›
nvdberg@cbsmelodie.nl  

Carmen van der Harst

Groepsleerkracht
maandag t/m vrijdag
Groep 6 - Bekijk groep ›
cvdharst@cbsmelodie.nl  

Angela Hansildar

Groepsleerkracht
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Groep 7 - Bekijk groep ›
ahansildar@cbsmelodie.nl  

Barbara de Ruijter

Groepsleerkracht
Maandag en dinsdag
Groep 8 - Bekijk groep ›
bdruijter@cbsmelodie.nl  

Maurits van Iersel

Groepsleerkracht
woensdag t/m vrijdag
Groep 8 - Bekijk groep ›
mviersel@cbsmelodie.nl  

Tabitha Plomp-Willems

Intern begeleider
maandag, dinsdag en donderdag
tplomp-willems@cbsmelodie.nl  

Mariëlle Boers

Groepsleerkracht
mboers@cbsmelodie.nl  

Wendy den Dulk

Onderwijsondersteuner voor groep 3 en 4
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
wddulk@cbsmelodie.nl  

Brenda Wiegel

Administratief medewerker
Dinsdag, woensdagochtend en vrijdag
bwiegel@cbsmelodie.nl  

Wilma Lieverse

Conciërge
maandag t/m donderdag (tot 13:00 uur)
wlieverse@cbsmelodie.nl  

Tonny Dekker

Invalleerkracht
Indien nodig
tdekker@cbsmelodie.nl